KONTAKT

S cílem podpořit mé knihy, jejich vydávání a zájem o ně, tuto webovou stránku založila paní Hanička Juričková, která v dané době pracovala v TV-Brno. Za myšlenku samotnou, za její spuštění a v počátku i provoz, jí patří můj obrovský dík. Kromě toho velmi účinně mi pomohla knihy propagovat různými cestami a jejich medializací. 

Můj opravdový a upřímný dík patří také Ivance Paštrnákové, která mi pomáhala objevovat Facebook, radit si s ním a otevřela knížkám dveře do Knihobežníku a ke slovenským čtenářům. 

Živým nervem mého knižního zázemí je paní Jitka Kejřová, profesí stomatologická asistentka a zájmem zakladatelka a majitelka nakladatelství V Ráji. Pragensie pocházející z toho nakladatelství jsou bezesporu špičkou v oboru. Bez Jitky by mnohé z mých knížek vůbec nevyšly. Právě ona, se skupinou dalších našich úžasných společných přátel, věří ve smysluplnost mého psaní.

Cestu mezi školáky postavám mých knih nasměrovaly učitelka paní Radka Jakubíčková, které vděčím za velmi fundované recenze a rozhovory a ředitelka školy v Oseku nad Bečvou vpravdě úžasná paní Zuzana Kotíková, osobnost, která vedle naplňování své profese řídí firmu.

Vím o jednom Světě, který je docela jiný, než ten, v němž se denné pohybujeme. Nejen to, já znám bytost, která klíče od tohoto Světa má. Pošeptám Vám, kdo to je. Nevidí nás nikdo? Tedy paní Markéta Vydrová. Nejlépe se v něm pohybují děti a já si hluboce vážím toho, že jsem byl do tohoto Světa přizván. Tiše a v úctě se seznamuji s postavičkami, které ten Svět zabydlely. Možná skřítek Šalvěj by Vám mohl být průvodcem, jen našlapujte opatrně a s citem, protože takových báječných pohádkových Světů ubývá. Díky, paní Markétko za to, že jste vdechla život postavičkám příběhu Tajemství pod Duhovákem.

Vážím si upřímně a z celého srdce přízně každého z Vás, kterým mé knížky dělají radost a potěšení. Děkuji za to, že si s Vámi mohu prostřednictvím literárních postav povídat.

Můj dominantní dík náleží mé ženě Haničce, která mé tvorbě věří celým srdcem - a odpovědně prohlašuji, že je po čertech dobře sečtělá. Velmi pevné zázemí mi tvoří i obě naše dcery, vždyť byly prvními posluchačkami, když jsem literární brk dobrušoval formou ztřeštěných příběhů, vyprávěných na dobrou noc nebo v podobě udivujících scénářů pro pimprlové divadlo.

Děkuji Vám všem, ten závazek psát dobře právě pro Vás, moje milé čtenářky a milí čtenáři, je právě tak nelehké naplnit jako je to krásné.

ZH

OBJEDNÁVKY

Máte-li zájem o některou z knih, osvícení knihkupci by mohli mít nějaké výtisky nebo alespoň přinést informaci. Distribuce a zásobování jsou věcí jednotlivých nakladatelství a knihkupců. Alternativní adresy pro kontakt (správa stránek, jiný požadavek,...) mohou být na toto místo doplněny později. 

V Kanadě v současné době žádné své knihy navíc už nemám, ale mohu pomoci při jejich hledání. 

Děkuji a přeji Vám všem burcující kulturní zážitky nad knihami, ZH.

 

Volná trilogie (spíše pro čtenáře po záběhu)
Vezu husu v autobusu
Vezu kozu na povozu
Vezu ovce na lanovce 

je myšlena jako bibliofilská laskomina. Nelze ji koupit, stává se vzácným šperkem při zvláštních příležitostech. 

Pokud snad přece jen literární chtíč Vás přemůže, můžete zkusit napsat e-mail na níže uvedenou adresu. Po psychologickém testu a udržení jedenácti fernetů v organismu, dílo může být teoreticky uvolněno, pokud ještě někde je.

Kontakt  stranky@zdenekhanka.cz 

Možnosti získání knih:

Obecně spolehlivě fungující cestou jsou internetová knihkupectví, zde jsou uvedena dvě z nich.

KOSMAS objednávání 

KNIHY ABZ

A někdy přijde úroda z on line antikvariátů, určitě stojí za to do vln Internetu zanořit čeřen. Níže připojuji kontakty na příslušná nakladatelství

 Nakladatelství Mezera, dnes už zaniklé, snad antikvariát.

 TRITON anebo v knihkupectvích

 PIKOLA (Euromedia) anebo v knihkupectvích, (Luxor,...)

 EMINENT

 Mezera, už neexistuje. Antikvariáty?

 ALBATROS 

 ALPRESS   Rádi vyjdou vstříc 

 MLADÁ FRONTA Tu a tam zabloudí do antikvariátu.

 zaniklá Mezera

 INKITT k dispozici zdarma ke čtení on line

 GEMMA 89 

 LYNX celý náklad trilogie byl rozebrán během Světa knihy 2019. Přesto stojí za to kontaktovat tyto stránky. 

 LYNX

 LYNX

 ALPRESS 

 ALPRESS 

 ŽAKET

 neexistující Mezera

 dosud nevyšlo

 dosud nevyšlo

 dosud nevyšlo

 dosud nevyšlo

 dosud nevyšlo

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

Time flies, but you are the pilot

 

Zdeněk Hanka

Zdeněk Hanka,  český spisovatel, pohotovostní specialista a profesionální instruktor, St. John Ambulance v Calgary v Kanadě.

Kniha návštěv

Andelka ze Sokolce napsal

Mily pane Hanko, se zajmem sleduji Vasi tvorbu, ktera zachycuje velikou siri nametu nutici ctenare k hlubsim uvaham.  

Velmi se mi libi Vase napadite webove stranky. 

Do dalsi spisovatelske tvorby Vam uprimne preji staly dostatek inspirace. 

Zdravim ze Sokolce u Podebrad

Napište číslo 100 slovem
Stránka: 1234